liittohallitus

Niukkanen Tomi-pekka

Vantaa

Puheenjohtaja

puh.040 860 2230

puheenjohtaja@mieskuoro.fi

Horttanainen Pekka

Kontiolahti

Varapuheenjohtaja, talous ja yritysyhteistyö

puh. 0400 958 584
pekka.horttanainen@mieskuoro.fi

Koskenkorva Pekka

Pori
Jäsenasiat, myös seniorit

puh. 040 849 7966
pekka.koskenkorva@mieskuoro.fi

Ilmavirta Antti

Lappeenranta
Myynti ja markkinointi

puh. 050 329 1165
antti.ilmavirta@mieskuoro.fi

Mattila Pekka

Muhos
Talous ja yritysyhteistyö

puh. 040 170 3402
pekka.mattila@mieskuoro.fi

Torpo Antti

Tampere
Myynti ja markkinointi

puh. 0400 638 695
antti.torpo@mieskuoro.fi

Vainionkulma Rainer

Espoo
Jäsenasiat, myös seniorit

puh. 040 718 8998
rainer.vainionkulma@mieskuoro.fi

Hyökki Paavo

Espoo
Taiteellinen johtaja

puh. 050 573 7858
taiteellinen.johtaja@mieskuoro.fi